44 YILDIR HAYATINIZA RENK KATIYORUZ

1979 yılında İZMİR Karabağlar‘da 60 m2 atölye de Tv sehpası, yemek ve yatak odası mobilyası üretimi ile faaliyete başlayan EGEPRES, 1989 yılında İzmir Kısık Sanayi sitesindeki 1200 m2 kapalı alana sahip yeni binasında mevcut üretimine ilave olarak suntalam, mdflam ve laminattan mamül otel mobilyası üretimi ve montajı ilave edilerek yükselişine devam etmiştir.

1998 yılında İZMİR ili Torbalı ilçesi Pancar mahallesinde bulunan 6000 m2' si kapalı 10.200 m2 lik yeni yerinde tamamen mobilya yan sanayi üretimine yönelen firmamız (hazır mutfak akrilik, laminat dolap kapakları ve laminat mutfak tezgahları) yurt içinde ki satışlarına ilave olarak uluslararası pazarda da ülkemizi ve sektörümüzü başarıyla temsil etmeye başlayarak sektörde söz sahibi firmalar arasında yerini almıştır.

2005 yılında Türkiye’de ilk kez akrilik levha üretimi için akrilik pres yatırımı yapılarak aynı yıl akrilik kapak ve akrilik levha üretilmeye başlamıştır.

2009 yılında akrilik üretimine ilave olarak İspanya’dan ithal “ÇİZİLMEZ AKRİLİK LAKE” ithalatına başlanmış sektörde yeni bir akımın önü açılmıştır.

2014 yılında Türkiye’de ilk defa kulpsuz kapak üretimine başlayan firmamız, “STEPFORMİNG” kapak serisi ile ekonomik ve şık ürünler sunmaktadır.

Tüm dünyada sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip eden şirketimiz, son olarak dünyada tek olan “FALUXE” kapak üretimine başlamıştır.

Egepres Fabrika
Egepres Kurumsal

Egepres olarak yaptığımız son yenilik ise, çok çeşitli model ve renkler ile hayat bulmuş, gerçek ağaç kullanılarak üretilen tüm dünyanın hayran kaldığı İtalyan Masif Kapakları Türkiye pazarına sunmak olmuştur.

Mobilya yan sanayi ürünleri ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından takip eden EGEPRES ülkemizde her zaman yenilikçi bir vizyona sahip olup bugün ürettiği ürünlerde ülkemizde ve yurtdışında aranan firmalardan birisi olmuştur.

Mevcut üretim parkurumuzda son teknoloji makinelerle kusursuz üretim anlayışı ile çalışan “EGEPRES” , Hazır Mutfak ve Banyo üreticilerine, Orman Ürünleri satıcılarına, müteahhit gruplara ve mimarlara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olma yönünde ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

EGEPRES her zaman takip eden değil takip edilen olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Egepres Ailesi

Laminant Tezgah

Yeni Ürün!

İspanyol Çizilmez Lake

%90 yüzey parlaklığına sahip olan Çizilmez Lake ürünlerimiz, 7,5 Newtona kadar çizilmezliğe sahiptirler.

Kendi Konseptini Yarat

Dilediğiniz rengi ve ürünü kullanarak kendi zevkinize göre Mutfak ve Banyonuzu düzenleyin!